SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE 99.000 EURO

 • 99.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~ 2+1
~ SPITALI USHTARAK
~ NE LAPRAKE
~ 74M2
~ KATI I 5 JO I FUNDIT
~PALLAT EKZISTUES
~ I MOBILUAR
~ GJENDJE E RE
~ ME KUSHTE BASHKOHORE
~ ME HIPOTEKE
~ ZONA OFRON FACILITETET E NEVOJSHME, SHKOLLE, CERDHE, DHE VENDE PER PARKING
~ CMIMI 99.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE