SHITET APARTAMENT 2+1 ,NE LAPARAK ID: Billion485

 • 110.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 ,NE LAPARAK ID: Billion485

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 ,NE LAPARAK
ID: Billion485
Shitet apartament 2+1 ne Laprak ,super i investuar me nje siperfaqe 132m2. I arreduar ne menyre bashkehore. Kati i peste i cili organizohet nga salloni se bashku me kuzhine ,salloni ndenjes eshte me dalje ne verande e cila eshte konvertuar ne papafingo,gjithashtu apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Shitet i mobiluar dhe eshte i paisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake .Apartamenti ka orientim jug-lindje-perendim , qe ben te mundur qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te plote hipotekor!! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1737/shitet-apartament-2-1-ne-laparak-billion485.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate