SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

 • 33.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 74 m² dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues.
Apartamenti shitet i pa mobiluar me çmimin prej 33 000 € / total (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjjen-konferenca-e-pezes-fier-2/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate