SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “24 MAJI”, VLORË

 • 60.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “24 MAJI”, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

Shitet apartament 2+1 në Lagjjen “24 Maji”, Vlorë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim dhe ka një sipërfaqje totale prej 104m², nga e cila 82m² është sipërfaqja e brendshme. Është i organizuar në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ky apartament është një mundësi shumë e mirë investimi sepse ndodhet në një zonë të qetë banimi dhe ka pranë gjithë facilitetet e nevojshme si: supermarkete, farmaci, shkolla etj. Vjen në shitje totalisht i mobiluar me një çmim prej 60,000 €. Apartamenti disponon çertifikatë pronësie. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjjen-24-maji-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate