Shitet apartament 2+1 në Lagjjen “24 Maji”, Vlorë

  • 60.000€
,

Details

  • Price: 60.000€
  • Size: 104 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 në Lagjjen “24 Maji”, Vlorë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim dhe ka një sipërfaqje totale prej 104m², nga e cila 82m² është sipërfaqja e brendshme. Është i organizuar në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ky apartament është një mundësi shumë e mirë investimi sepse ndodhet në një zonë të qetë banimi dhe ka pranë gjithë facilitetet e nevojshme si: supermarkete, farmaci, shkolla etj. Vjen në shitje totalisht i mobiluar me një çmim prej 60,000 €. Apartamenti disponon çertifikatë pronësie. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare