SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE

 • 22.548€
, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE

, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 22.548€

Details

 • Price: 22.548€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2241

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60m², ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pa mobiluar buzë rrugës kryesore . Shitet me çmimin prej 2 800 000 lekë/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 703 2241

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjen-xhevdet-nepravishta-lushnje-2/

 • Address Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate