SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN 4 200 000 lekë/ total

 • 33.911€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN 4 200 000 lekë/ total

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 33.911€

Details

 • Price: 33.911€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2245

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen Vullnetari, Elbasan.
Apartamenti është i organizuar në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet ,1 ballkon dhe verandë.
Çmimi i shitjes është: 4 200 000 lekë/ total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 703 2245

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjen-vullnetari-elbasan-2/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate