Shitet apartament 2+1 në lagjen “Pavarësia”, Vlorë.

  • 70.000€
,

Details

  • Price: 70.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen “Pavarësia”, Vlorë.
Apartamenti ka një sipërfaqje totale prej 103 m², nga e cila 92 m² është sipërfaqja e brendshme.
Organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në kat të katërt banim të një pallati 8 katësh të mirëorganizuar dhe të pajisur me ashensor.
Ndodhet në një nga zonat më të mira të qytetit në një lagjje të qetë dhe pranë shumë lehtësirave: shkolla, institucione, farmaci, bare, restorante etj. Vjen në shitje totalisht i mobiluar me një çmim prej 70 000€/total (i negociueshëm). Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare