Shitet apartament 2+1 ne lagjen Çole, Vlorë.

  • 45.000€
,

Details

  • Price: 45.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 ne lagjen Çole, Vlorë.
Sipërfaqja totale është 83 m2.
Prona organizohet në dy dhoma gjumi,
1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon .
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 662

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare