SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN BEQIR DARDHA, ELBASAN 3,600,000 LEK / Total

 • 28.899€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN BEQIR DARDHA, ELBASAN 3,600,000 LEK / Total

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 28.899€

Details

 • Price: 28.899€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 703 2245

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan. Ka një sipërfaqje prej 60m² bruto dhe 45m² neto. Apartamenti organizohet në: kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone. Shitet me çmimin prej 3.600.000 Lekë / total i mobiluar. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 703 2245

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjen-beqir-dardha-elbasan/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate