SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “AQIF PASHA”, ELBASAN.

 • 29.237€
, Lagjja "Aqif Pasha"
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “AQIF PASHA”, ELBASAN.

, Lagjja "Aqif Pasha"
 • 29.237€

Details

 • Price: 29.237€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “AQIF PASHA”, ELBASAN.
Apartamenti është 78 m² dhe organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Prona ndodhet në një nga zonat më të populluara të qytetit; në afërsi të kopshteve, shkollave si dhe fasiliteteve të tjera.
Shitet me një super çmim, për vetëm 29237 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355692045100.

 • Address Lagjja "Aqif Pasha"
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate