SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “8 SHKURTI”, FIER.

 • 33.000€
, Lagjja
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “8 SHKURTI”, FIER.

, Lagjja
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 89.2 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen “8 Shkurti”, Fier.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89.2 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: 1 sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet në katin e 3 -të.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron një sërë lehtësirash si park, shkolla, supermarkete, farmaci etj.
Është një mundësi shumë e mirë investimi dhe vjen në shitje me një çmim prej: 33000 Euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247.

 • Address Lagjja
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate