SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI”, VLORË.

 • 38.000€
, Lagjja
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI”, VLORË.

, Lagjja
 • 38.000€

Details

 • Price: 38.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697066662

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI”, VLORË.
Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti shitet i pa mobiluar për 38.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066662.

 • Address Lagjja
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate