SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI” FIER 55,000 EUR / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI” FIER 55,000 EUR / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania

Details

  • Size: 98 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 8
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet apartament 2+1 në Lagjen. “29 Nëntori” , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një pallati me ashensor dhe të mirëadministruar. Organizohet në: 3 dhoma, sallon + kuzhinë, 2 ballkone, 1 banjo. Shitet totalisht i mobiluar. Ka sipërfaqe prej 98.5 m² dhe shitet me çmimin 55 000 €/total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎ +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjen-29-nentori-fier-3/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate