SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI” FIER.

 • 30.000€
, LAGJA
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI” FIER.

, LAGJA
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692045103

Features

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI” FIER.

Apartamenti shitet i mobiluar,dhe ka një sipërfaqe prej 76.1m², me dokumentacion të rregullt hipotekor, dhe organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhinë, dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 4-të, të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

ID e pronës 11758

Çmimi i apartamentit është 3.600.000 lek/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address LAGJA
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate