SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ”29 NËNTORI”, FIER.

 • 48.500€
, Lagjja "29 Nëntori"
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ”29 NËNTORI”, FIER.

, Lagjja "29 Nëntori"
 • 48.500€

Details

 • Price: 48.500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032247

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen “29 Nëntori”, Fier.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 80m² dhe organizohet në: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Vendndodhja e tij është në një nga zonat më të pëlqyera të qytetit.
Shitet totalisht i mobiluar dhe disponon çertifikatë pronësie.
Vjen në shitje me një çmim prej: 48.500 Euro/total.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032247.

 • Address Lagjja "29 Nëntori"
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate