SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

 • 36.476€
, Lagjja 28 Nëntori
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

, Lagjja 28 Nëntori
 • 36.476€

Details

 • Price: 36.476€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355694035476

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen 28 Nëntori, Elbasan.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67.9 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet si dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të qeta të qytetit.
Prona posedon dokumenta të rregullta pronësië dhe shitet totalisht i mobiluar me cmimin 4500000 lekë /total.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 100.

 • Address Lagjja 28 Nëntori
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate