SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË

 • 45.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694035476

Description

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e 6-të në lagjen 18 Korçë. Apartamenti organizohet në: sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, një koridor, një tualet dhe një ballkon. Shitet i pamobiluar 45 000 euro / total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355694035476

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-lagjen-18-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate