SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “15 TETORI” FIER.

 • 40.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “15 TETORI” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “15 TETORI”, FIER.

Apartamenti shitet i mobiluar,me arredim bashkëkohor, dhe ka një sipërfaqe prej 83.3m², me dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie. Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhinë, dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 2-të, të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.
Orientimi: Jug-Lindje.

Çmimi i apartamentit është 40.000€/total. (i negociueshëm).

ID e pronës: 11882

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate