SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘11 NËNTORI’, ELBASAN.

 • 47.000€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘11 NËNTORI’, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 47.000€

Details

 • Price: 47.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘11 NËNTORI’, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në:
1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues, në qendër të qytetit.

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet totalisht i mobiluar.

Çmimi është 47.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate