SHITET APARTAMENT 2+1 NË KUNE, SHËNGJIN

 • 70.500€
, Shëngjin, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË KUNE, SHËNGJIN

, Shëngjin, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 70.500€

Details

 • Price: 70.500€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

Shitet apartamenti 2+1, Kune, Shëngjin.

Ndërtimi cilësor dhe me standarte bashkëkohore vetëm 70 m larg detit e bën apartamentin destinacionin ideal për pushimet tuaja.

Apartamenti ndodhet në një nga resortet më të mira në zonë.

Brenda ambienteve të resortit ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet, pishinë, palester, qender fitnes, SPA, kënd argëtimi për fëmijë dhe siguri maksimale për ju dhe familjen tuaj.

Sipërfaqja totale 94 m2
Me dokumentacion të rregullt hipotekor (çertifikate pronësie).

Çmimi i shitjes 750 Euro/m2

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
+355694002428

 • Address Shëngjin, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate