SHITET APARTAMENT 2+1 NË KORÇË 4,700,000 LEK / Total

 • 37.905€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË KORÇË 4,700,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 37.905€

Details

 • Price: 37.905€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045108

Description

Shitet apartament 2+1 në Korcë.
Apartamenti ndodhet në katin e 1 dhe është në një pozicion shumë strategjik dhe për të krijuar biznes. Apartamenti konsiston në 2 dhoma, kuzhinë + aneks, tualet, ballkon dhe 2 depo për të vendosur objekte + oborr i vogël përpara apartamentit. Shtëpia ka hyrje dhe nga ana e pallatit dhe nga pjesa e jashtme e oborit. Shitet i mobiluar me një çmim prej 4 700 000 Lekë/ Total i negocieshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-ne-korce-2/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate