Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Mangalem21 tek Ali Demi!

 • 68.000€
, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Mangalem21 tek Ali Demi!

, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 2+1, me sipërfaqe 90.5 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku në të majtë është dera e tualetit, në vazhdim ndodhet këndi i gatimit, ambient krejtësisht më vete, dhe pjesa tjetër e zonës së ditës e cila komunikon me llozhën e bollshme me dy hapa kolonash. Në të dy krahët e zonës së ditës shtrihen dhomat e gjumit, ajo matrimoniale me dritare nga Veriu dhe ajo e fëmijëve me dritare nga Lindja. Llozha kalon në cep të apartamentit duke optimizuar sipërfaqet e ambienteve të tjera.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al