SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN FIORI DI BOSCO

 • 91.000€
, Kompleksi "Fiori Di Bosco"
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN FIORI DI BOSCO

, Kompleksi "Fiori Di Bosco"
 • 91.000€

Details

 • Price: 91.000€
 • Size: 95.5 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne kompleksin Fiori di Bosko.
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara te momentit ne Tirane me nje super cilesi ne ndertim.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne prone ose prona te ngjajshme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…iori-di-bosco/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate