SHITET APARTAMENT 2+1 NË INSTITUT KAMËZ, TIRANË

 • 65.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Arbërit, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Arbërit, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË INSTITUT KAMËZ, TIRANË

 

 

Çmimi:65.000 euro
Sipërfaqja: 85 m2
Vendndodhja: Rruga Arbërit, Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 6-të të banimit në një pallat të ri me hipotekë .Pallati disponon ashensor të cilët janë në gjendje pune si dhe punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet nga   korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon , dhomat e gjumit dhe tualeti .Apartamenti është I mobiluar , disponon mobilje të reja bashkë kohore për një jetesë sa më komforte.

 

Tipologjia:2+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0692048884

 

 

 • Address Rruga Arbërit, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta