Shitet Apartament 2+1 në Golem Qender

,

Details

  • Size: 110 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5

Features

Description

🏢Shitet Apartament 2+1 në Golem Qender
✔️Kati 5 banim
🏙️Papafingo
📐Sipërfaqje:110m²
📜Pajisur me Çertifikatë Pronësie
✔️Me 3 ballkone
🧭Orientim: Jug dhe Perëndim
✔️1 Verandë të madhe 30m², Orientim: Lindje
🌅Pamje Horizonti deti dhe Perëndim me shume diell
✔️Me cati
✔️E mobiluar
✔️Pajisur me Grila Persiane
🔖Çmimi:80.000€uro
📨Për më shume detaje ose interesim ju mirëpresim të na kontaktoni në:
📲0695509143 (Astrit)
📲0685004100 (Ymer)
🤝Ju mirëpresim !
🔆Let us make things easy🔆
📨 Email: imobiliarelika@gmail.com
📍Rruga e Detit,Golem,Kavajë

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika