Shitet Apartament 2+1 ne Golem

  • 75.000€
, Golem Kavaje

Details

  • Price: 75.000€
  • Size: 88 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet Apartment 2+1 në Golem
Përbehet nga :
2 dhoma gjumi
Kuzhin + dhomë ndenje e përbashket
Tualet
Ballkon
Verandë
Garazhd privat
Sipërfaqje Apartmenti : 88 m²
Sipërfaqje Verande: 33 m²
Kati 4 pa ashensor
Ndodhet ne zone Kompleksi
Kompleksi posedon edhe pishine dhe hapet sezon vere
140 metra nga Deti
Adresa: Golem
Çmimi: 75.000 Euro!

  • Address Golem Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika