SHITET APARTAMENT 2+1 , NË DURRËS.

 • 77.700€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 , NË DURRËS.

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 77.700€

Details

 • Price: 77.700€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 , NË DURRËS.

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 107.9 m2 dhe është i organizuar në , 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 3 ballkone.

Ndodhet shumë pranë Bashkisë dhe Vilës së Zogut .

Ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri, me një pamje të plotë të qytetit dhe bregdetit.

Çmimi i shitjes është 77.700 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696050092

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate