SHITET APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO , TIRANË

 • 135.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Egnatia, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Egnatia, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO , TIRANË

 

Çmimi:135.000 euro

Sipërfaqja: 107.6 m2

Vendndodhja: Rruga Egnatia, Don Bosko , Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 3-të të banimit në një pallat të ri me hipotekë .Pallati disponon  ashensor të cilët janë në gjendje pune  si dhe punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet nga ambienti I ndenjes+ gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti I cili disponon dritare.

 

Tipologjia:2+1

1 Ambient ndenje+ ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

1 Ballkon

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 70 322 44

 

 • Address Rruga Egnatia, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta