SHITET APARTAMENT 2+1 NË BULEVARDIN VLORË-SKELË.

 • 40.637€
, Bulevardi Vlorë-Skelë.
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NË BULEVARDIN VLORË-SKELË.

, Bulevardi Vlorë-Skelë.
 • 40.637€

Details

 • Price: 40.637€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË BULEVARDIN VLORË-SKELË.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 ballkon dhe 2 tualete. Prona ndodhet në katin e 5-të dhe ka një sipërfaqe prej 85 m2.
Ambienti disponon dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi i dhënë për shitje është 40637 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • Address Bulevardi Vlorë-Skelë.
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate