SHITET APARTAMENT 2+1 NË ASTIR , OASIS RESIDENCE , TIRANË

 • 109.200€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 109.200€

Details

 • Price: 109.200€
 • Size: 104 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ASTIR , OASIS RESIDENCE , TIRANË

 

Çmimi:1050 euro/m2

Sipërfaqja: 104.24 m2

Vendndodhja: Rruga Fejzi Hizmo, Astir , Tiranë

 

Oasis Residence, pozicionuar midis Unazës së Madhe dhe ish-Fushës së Aviacionit, do të jetë një zonë tepër e zhvilluar dhe e kërkuar nga të gjithë. Oasis Residence, ndodhet në një zonë të qetë dhe ka dalje direkte ne Unazën e Madhe

Fasadë me pamje moderne dhe të veçantë për t’i dhënë një pamje futuristike zonës! Pallatet janë të ndërtuara me materialet më cilësore dhe më moderne të kohës, për të ofruar siguri dhe komoditet për ju.

Nuk po ndërtohet  thjeshtë një projekt akritektonik, po ndërtohet e ardhmja e cdo familje. Kjo është arsyeja përse  i japet shumë rëndësi cilësisë së ndërtimit dhe i kushtohet  shumë vëmendje çdo detaji!

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

+355697032241

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta