Shitet apartament 2+1 modern tek rezidenca “Kodra e Diellit”

 • 139.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
shitje

Shitet apartament 2+1 modern tek rezidenca “Kodra e Diellit”

5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 139.000€

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një prej objekteve rezidenciale të rezidencës, në afërsi me British School of Tirana.

Organizimi: korridor hyrës, shkallë të brendshme, sallon i madh dhe i ndricuar me kënd gatimi të aneksuar, dhomë gjumi matrimoniale e madhe me garderobë të bollshme, dhomë gjumi matrimoniale e dytë, dy tualete. Falë orjentimit i gjithë apartamenti është i ndricuar natyralisht dhe pamjet nga gjelbërimi i rezidencës shtojnë kënaqësinë e të jetuarit në të.

Kontaktoni për të rezervuar vizitën tuaj në pronë: 0694370227 / 0694098578

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat