Shitet, Apartament 2+1 Me Verandë + Post Parkimi, Fresku, Tiranë. 125,000 € ID: plus17120

 • 125.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1 Me Verandë + Post Parkimi, Fresku, Tiranë. 125,000 € ID: plus17120

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 270 m2
• Sipërfaqe apartamenti: 95 m2
• Sipërfaqe në hipotekë: 160 m2
• Kati i 5 banim.
• Orientim Jug-Lindje – Perëndim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare), ballkon, verandë e bollshme.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Pjesërisht i mobiluar.
• Me korridor shpërndarës.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me post parkimi.
• Super Pamje
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +