SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NË LUNGOMARE, VLORË.

  • 105.000€
,

Details

  • Price: 105.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NË LUNGOMARE, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në vijën e parë në Lungomare.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimi.
Orientimi Perendim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 121 m2\total.

Apartamenti shitet i mobiluar .
Organizohet në :
1 Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
2 Ballkone.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 105.000 Euro/total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare