Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti në Lungomare, Vlorë.

  • 125.000€
,

Details

  • Price: 125.000€
  • Size: 117 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti në Lungomare, Vlorë.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në vijën e parë në Lungomare.
Apartamenti ndodhet në katin e 6- të banimi, ashensor funksional.
Orienti Perëndim.
Sipërfaqja totale e apartamentit : 117 m2.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shitet i Mobiluar.

Organizohet në :
1 Dhomë ndenje + kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
2 Ballkone

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 125,000 Euro/total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare