Shitet apartament 2+1 me hipoteke, 119 m2

 • 113.810€
, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, 119 m2

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 113.810€

Details

 • Price: 113.810€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

Një mundësi që nuk duhet humbur!!

Apartament me tipologji 2+1, prane kopshtit botanik, tek Kompleksi Fratari.

Është i organizuar në: 1 sallon 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon

Apartamenti ka sipërfaqe totale 119.8 m2, ndodhet ne katin perdhe dhe eshte i pajisur me hipoteke.

Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin: 069 52 16 203

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
 • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
 • FratariConstruction