SHITET apartament 2+1 me hapësira fantastike tek Blloku Vilave Selite (afer supermarket COOP)

 • 115.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Isuf Elezi
shitje

SHITET apartament 2+1 me hapësira fantastike tek Blloku Vilave Selite (afer supermarket COOP)

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Isuf Elezi
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë me ashensor, i orjentuar në Jug-Lindje, pallat i ri i aksesuar nga trotuar dhe pozicionim shumë të mire në lidhje me rrugën kryesore.

Organizimi: korridor hyrës i shërbyer nga dy tualete, ambjent dite i madh me kënd gatimi, ndenje dhe dalje në një ballkon të bollshëm, dhomë gjumi matrimoniale me ballkon nga Perëndimi, dhomë gjumi fëmijësh me dalje në të njëjtin ballkon me dhomën matrimoniale.

 

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:

0694098578 0694370227

HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Isuf Elezi
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat