Shitet apartament 2+1 me Ballkon, Vollga Durres

 • 122.000€
, Vollga Durres
shitje

Shitet apartament 2+1 me Ballkon, Vollga Durres

, Vollga Durres
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1 me Ballkon, Vollga Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nderteses.
 Me Ballkon
 2 Banjo
E mobiluar
Me ashensor
Drejtim Jug Lindje
Cmimi: 122 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Vollga Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona