Shitet apartament 2+1 me Ballkon, Muzeumi Durres

 • 69.000€
, Muzeumi, Durres
shitje

Shitet apartament 2+1 me Ballkon, Muzeumi Durres

, Muzeumi, Durres
 • 69.000€

Details

 • Price: 69.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1 me Ballkon, Muzeumi Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses.
 Pjeserisht e mobiluar
Me Ashensor
2 banjo
2 ballkone
Cmimi: 69 000 Euro
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Muzeumi, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona