SHITET APARTAMENT 2+1 LUKSOZ NË LUNGOMARE. PAMJE BALLORE NGA DETI.

 • 2.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692046662

Description

🆕 🔥SHITET APARTAMENT 2+1 LUKSOZ NË LUNGOMARE.
🌊 PAMJE BALLORE NGA DETI.

✅ Çmimi: 2000€ Euro/M2
✅ Vendndodhja: LUNGOMARE, Vlorë
✅ Sipërfaqe: 110M2/ Bruto

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ka investim te detajuar dhe luksoz.

Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhin
✅ Dhomë gjumi
✅ 1Tualet
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 9-të banim
✅ Orientimi Jug-Perëndim
✅ Ne proces hipotekimi.
✅ Stukim dhe Boje Veneziane.
✅ Sistem Alarmi
✅ Mobilimi Me Dru
✅ Pllaka Porcelani Cilesia e 1-rë
✅ Ambazhure Kristal
✅ Sistem Ngrohje dhe Kondicionimi (AC)
✅ Termoizolim

Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 692046662
+355 582803436
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare