Shitet apartament 2+1 Liqeni Thatë Ndertim i Ri

 • 249.900€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 Liqeni Thatë Ndertim i Ri

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 249.900€

Details

 • Price: 249.900€
 • Size: 192 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi apartamentin: kati 5 banim, sipërfaqja e apartamentit 192.2 m2
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 veranda.
Ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

 • Address Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania