Shitet apartament 2+1, Lagjia 9 Korce

 • 71.500€
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 71.500€

Details

 • Price: 71.500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Shitet apartament tek Lagjia 9, Korcë. I pozicionuar në një zonë shumë pranë qendrës dhe mjaft të kërkuar për banim.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt banim në një ndërtim të ri me ashensor dhe me punime shumë cilësore. Disponon hapësira të bollshme. Cmimi 650 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce