SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA SUL PAPRI, ELBASAN

 • 55.000€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA SUL PAPRI, ELBASAN

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

Shitet apartament 2 +1 në lagjen Sul Papri Elbasan.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 103 m² dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti është në katin e katert të një pallati të ri. Disponon çertifikatë pronësie. Vjen në shitje me një çmim prej: 55000 €/total I negociushëm. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-lagja-sul-papri-elbasan/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate