SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA PARISIT TIRANE

 • 120.000€
Komuna Parisit

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA PARISIT TIRANE

Komuna Parisit
 • 120.000€

Details

 • Property ID: 10221
 • Price: 120.000€
 • Property Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartamentn 2+1+2 tualete tek Komuna Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka orjentim Lindje Perendim. Nga ballkoni i apartamentit ka nje pamje mjaft te kendeshme .Koridori i tij lidh mjaft mire te gjitha hapesirat e apartamentit, i cili eshte i mobiluar. SHITET ME NJE CMIM TE PA DISKUTUSHEM PER 120.000 EURO.

Lloji i prones: APARTAMENT
Siperfaqja: 107 m2
Zona: Komuna Parisit
Qyteti:Tiirane
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 00355 695406860

 • Address Komuna Parisit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare
 • +355684044520

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare