SHITET APARTAMENT 2+1, KOMPLEKSI TOM DOSHI, TIRANË

 • 350.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1, KOMPLEKSI TOM DOSHI, TIRANË

Çmimi: 350.000 Euro/Total
Vendndodhja: Kompleksi “Tom Doshi”, Shkozë

DES sjell në shitje apartament 2+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Shkozë, Tiranë.

Siguroni të blini apartamentin e ëndrrave, larg zhurmave të qytetit, në ambiente me ajër të pastër.

Organizimi:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
I mobiluar
Pamje fantastike
Ambiee të jashtme të ndriçuara
Kubaturë e mirëorganizuar dhe me hapësirë optimale.
Fasada e ventiluar plotësisht.
Termoizolimi dhe izolimi akustik janë në standartate të larta.
ID:13093

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt:

+355697032244

 • Address Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta