Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi ARLIS, Tiranë. 106,210 € ID: OPP+22714

 • 106.210€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi ARLIS, Tiranë. 106,210 € ID: OPP+22714

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 106.210€

Details

 • Price: 106.210€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355692985009

Features

Description

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Dibrës, pranë farmacisë nr.10, tek Kompleksi Arlis.
Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 111.8m2.
• Kati 5 banim.
Organizimi : ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
• Orientim veri-lindje.
• Në proces hipotekimi.
Cilësime të tjera:
• Izolim akustik.
• Termoizolimi/Fasada.
• Hapësira të gjelbërta
• Ndërtim i ri e cilësor.
• Bosh.
• Me ashensor
• Lokacion tepër i favorshëm .
• Cmimi 950 euro/m2
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +