SHITET apartament 2+1 KLERING, Rezidenca “Porcelan 3”- Hekla Shpk

 • 127.800€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 127.800€

Details

 • Price: 127.800€
 • Size: 116 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

SHITET apartament 2+1 KLERING, Rezidenca “Porcelan 3”- Hekla Shpk

-Objekt në ndertim
-Apartament me hapësira komode
-Kat i lartë dhe orientim plot dritë
-Përfitoni të investoni duke blerë me cmim klering, zonë me kërkesë të lartë për banim
-Punime super cilësore

Për më shumë info kontakto zyrën Habitat:
📞 0694098578
 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat