SHITET apartament 2+1 KLERING, Kompleksi “AKSES TIRANA”

 • 135.000€
, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

SHITET apartament 2+1 KLERING, Kompleksi “AKSES TIRANA”

– Projekt ambicioz me objekte rezidenciale dhe hapësira rekreative, ndërtim cilësor dhe i sigurtë
– Vendodhje strategjike pranë Sheshit “Shqiponja”
– Planimetri kuadatike: sallon i bollshëm, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, korridor, depo
– Objekt në fazë murature

Na kontaktoni per nje vizitë në pronë: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat