Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë. 88,000 € ID: OPP+17459

 • 88.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë. 88,000 € ID: OPP+17459

4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, apartament 2+1, në zonën e Kinostudios.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 126 m2.
• Kati i 3.
• Orientim Veri.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni! opp+17459

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +