Shitet apartament 2+1 Iliria Plazh, Durres

 • 55.000€
, ILIRIA, Rruga Palmavë, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 Iliria Plazh, Durres

, ILIRIA, Rruga Palmavë, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1 Iliria Plazh, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 98 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nderteses.
E mobiluar
Me ballkon
2 banjo
Me ashensor

Cmimi: 55 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address ILIRIA, Rruga Palmavë, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona